STARTÉR 2022 startuje

Grantový program STARTÉR podporující projekty mladých vyhlašuje výzvu na příjem žádostí o podporu projektů.

Máš zajímavý nápad, který bys chtěl realizovat? Je ti 15 – 26 let? Dáš dohromady tým alespoň 3 lidí? Pak rozhodně čti dál.

Dne 2.6. 2022 jsme vyhlásili výzvu grantového programu STARTÉR MAS svatého Jana z Nepomuku na podporu aktivit mladých v roce 2022. STARTÉR poskytuje mladým příležitost přetvořit vlastní myšlenky a nápady do konkrétních aktivit, které sami s naší podporou realizují. Umožní jim získat zpravidla první vlastní zkušenosti s pořádáním akcí a dává nahlédnout do světa „projektového řízení“. Ale hlavně, nabízí jim důvěru a podporu v tom, že i mladí mají zajímavé nápady, které dokáží úspěšně uvést v realitu.

Katka s Adélou z týmu STAY FIT podpořeného v loňském roce hodnotí STARTÉR jako skvělou příležitost, kdy si mohly zkusit realizovat svůj projekt: „Pro mladé vynalézavé a aktivní lidi je STARTÉR určitě tou správnou volbou“.

Těžko si představit lepší pozvánku do grantového programu STARTÉR pro rok 2022. Tak do toho pojď i ty, rádi tě podpoříme.

Pokud máš zájem o konzultaci ozvi se na kontakt Michal Arnošt, tel.: 732 238 702, e-mail: michal.arnost@masnepomucko.cz.

Více informací najdete v sekci Výzvy.

Odstartuj své nápady se STARTÉREM!

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace