Osez Etre Differents

Osez Etre Differents

Neboj se být jiný a jeď do Bretaně!

Opravdu, druhá část česko-francouzské výměny mládeže pokračovala v posledním dubnovém týdnu v Bretani, nejzápadnějším regionu Francie. Cesta z Paříže do Ploeuc L´Hermitage, kde se naše výměna odehrávala, vás vyjde časově i finančně mnohem hůř než cesta z Prahy do Paříže. Nicméně i o tom je Erasmus: poznávat kouty Evropy, kam by běžný turista nezavítal.

Neboj se být jiný, Osez Etre Differents, Dare To Be Different!

Hned tři evropské jazyky zněly Spáleným Poříčím v prvním březnovém týdnu při česko-francouzské výměně mládeže. Naše Místní akční skupina svatého Jana z Nepomuku hostila ve Spáleném Poříčí 16 mladých lidí z francouzské školy Collège Saint-Pierre z bretaňského města Ploeuc-L’Hermitage, která je naším partnerem v projektech Erasmus+. Společně s dalšími 13 mladými ze Spáleného Poříčí vytvořili mezinárodní tým, který diskutoval na téma lidských práv, společenských hodnot a etických norem.

Nebojme se být jiní aneb odlišnost inspiruje!

Zástupci MAS sv. Jana z Nepomuku ve dnech 18-19. září 2019 navštívili partnerskou školu Collège St-Pierre v bretaňském Ploeuc – L´Hermitage. Účelem bylo plánování aktivit v projektu výměny mládeže „Dare To Be Different“.

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace