Attracting Tomorrow's Adults Today

Projekt vzdělávání zastupitelů měst a obcí pro motivaci budoucí dospělé generace pro život na venkově

Dobrodružství nečeká a inspirace nepřijde k tomu, kdo ji nehledá!

Na tom se shodli účastníci české výpravy do francouzského regionu Côtes-d'Armor v Bretani. Zde pokračovala další část našeho vzdělávacího projektu určeného zastupitelům a pracovníkům s mládeží „Attracting Tomorrow´s Adults Today“ pod programem Erasmus+.

Vzdělávací mobilita v ČR přinesla novou inspiraci

Místní akční skupina opět oživila svoje území hostováním mezinárodní vzdělávací výměny zastupitelů měst a obcí a pracovníků s mládeží. V rámci programu Erasmus+ - vzdělávání dospělých proběhla mobilita, jejíž stěžejní součástí bylo sdílení příkladů dobré praxe v oblasti práce s mládeží v obcích.

Za moderními trendy práce s mládeží a za sluncem

Vzpomínáte si na zprávy z MAS o lednovém mezinárodním setkání s kolegy z Itálie a Francie?

Setkání projektového týmu ve Spáleném Poříčí

Ve dnech 28. a 29. ledna proběhlo ve Spáleném Poříčí první mezinárodní setkání projektového týmu složeného ze zástupců MAS SJN, Syndicat de Lorge a EUROSUD.

Jak motivovat budoucí dospělou generaci pro život na venkově

Jedním z hlavních problémů současného venkova je odliv mladé generace do měst. MAS SJN si je tohoto trendu vědoma a na základě analýzy území připravila projekt s mezinárodní účastí se zaměřením na vzdělávání zastupitelů měst a obcí v nových trendech práce s mládeží pomocí sdílení příkladů dobré praxe v regionech čelících stejnému problému.

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace