Neznámá zákoutí virtuálního světa odhalena!

Webinář Virtuální svět aneb bezpečnější internet oslovil na 60 zájemců z řad rodičů, kterým zprostředkoval informace o rizicích, která hrozí dětem při užívání internetu a online komunikaci.

Odborníci na kyberkriminalitu Ing. Petr Šmíd, Dis. a Michal Ksandr, Dis. z organizace PORTUS Plus zaměřili pozornost účastníků zejména k rizikům sociálních sítí a počítačových her. Zároveň rodiče podpořili v diskusi  i dohledu nad online aktivitami svých dětí.

A jak webinář hodnotili samotní rodiče?

“Celý webinář byl zajímavý a získala jsem mnoho nových informací z internetového světa - hry, sociální sítě …”

“Neskutečně mě zarazila grafika novodobých her. Nyní se hodně zaměřím na to, co můj starší syn hraje za hry. Skutečně zarážející.”

“Zaujaly mě možnosti zneužití přes online připojení a to nejen dětí, ale i ohledně finanční stránky.”

“V takto koncentrované podobě jsem se s problematikou ještě nesetkal.”

“Děkuji! Bylo to skvělé! Spousta nových informací!”

“Všechny informace byly užitečné. Velice pěkně ucelené. Lektoři byli zábavní. Forma, kterou zvolili, byla přirozená a citlivá i k tématům nepříliš jednoduchým na komunikaci.”

 

Webinář ve spolupráci s PORTUS Plus, z.s. byl hrazen z prostředků projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání na území ORP Nepomuk. Financování projektu je zajištěno z prostředků EU (OP VVV) a MŠMT ČR. Realizátorem projektu MAP II je  Místní akční skupina svatého Jana z Nepomuku, z.s.

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace