Šatní skříň je v novém!

Díky množství dárců se již veřejná šatní skříň do Komunitního centra ve Spáleném Poříčí nevešla. Máme nashromážděno tak velké množství oblečení, že prostory pro šatní skříň začínaly „praskat ve švech“.

Komunitní centrum není nafukovací, navíc zde probíhají další aktivity projektu Dycky spolu! (pomoc s domácí přípravou do školy, English club, vzdělávací akce).

A tak jsme se přestěhovali do nového. Každou středu se na Vás budeme těšit v prostorech bývalé lékárny na náměstí ve Spáleném Poříčí (náměstí Svobody 137). A to dopoledne od 10:00 do 12:00 hodin a odpoledne od 15:00 – 17:00 hod. Nové prostory umožní oblečení nejen lépe skladovat, ale také vystavovat, což jistě ocení i účastníci SWAPu. Děkujeme Městu Spálené Poříčí, že nám i tentokrát vyšlo vstříc.

A co je SWAP? SWAP je systém, kde měníte své věci za jiné. Donesete co nepotřebujete a odnesete si co využijete. Zatím jen oblečení a obuv. Není podstatné, kolik jste toho přinesli, ani kolik si toho chcete odnést. To je zcela na vás. A bez peněz! Tedy kromě vstupního poplatku, který jsme stanovili na 50 Kč.

Oblečení máme dost pro šatní skříň i pro SWAPování. Vyrostly Vám děti během distanční výuky? Potřebujete pro ně oblečení do školy? Přijďte se podívat! A pokud u nás daný kousek oblečení nenajdete, pomůžeme Vám ho sehnat! A nejen oblečení pro děti, ale i pro dospělé.

Jsme s vámi, buďte s námi. Dycky spolu!

Více informací Vám ráda poskytne Edita Hofmanová

(e-mail: edita.hofmanova@masnepomucko.cz, tel.: 606 365 051).

Aktivita je realizována v rámci projektu „Dycky spolu!“ MAS svatého Jana z Nepomuku v Komunitním centru ve Spáleném Poříčí, č.p. CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0016079.

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace