Erasmus+

Erasmus+ je nový vzdělávací program Evropské unie na období 2014–2020, který podporuje spolupráci a mobilitu ve všech sférách vzdělávání, v odborné přípravě a v oblasti sportu a mládeže.

Nebojme se být jiní aneb odlišnost inspiruje!

Zástupci MAS sv. Jana z Nepomuku ve dnech 18-19. září 2019 navštívili partnerskou školu Collège St-Pierre v bretaňském Ploeuc – L´Hermitage. Účelem bylo plánování aktivit v projektu výměny mládeže „Dare To Be Different“.

Veřejné promítání dokumentu v rámci ErasmusDays

Naše MASka se zapojila do celoevropské akce ERASMUSDAYS a uspořádala premiéru dokumentu Dušana Skaly z našeho mezinárodního projektu.

Erasmus+ 2018 - dokument

Dokument ze všech třech studijních návštěv v rámci programu Erasmus+ 2018 je na světě! Shlédnout jej můžete na youtubu na adrese: https://youtu.be/MDVgkEKCJG4

MAS na studijní návštěvě v Chorvatsku 2017

Třetí studijní návštěva Chorvatska.

La délégation tchèque aneb MAS na studijní návštěvě v Bretani

Studijní návštěva Místní akční skupiny svatého Jana z Nepomuku v Bretani

Chorvatsko-Francouzské návštěva 2017

Chorvatsko-Francouzské návštěva proběhla na konci března 2017.

Setkání projektového týmu 15.11.2016

Setkání projektového týmu 15.11.2016 projektu Education of decision-makers and social service providers - quality in care

Fotokniha Jak druhá světová válka ovlivnila český a slovenský venkov

Fotokniha z projektu "Jak Druhá světová válka ovlivnila český a slovenský venkov" ke stažení na našich webových stránkách! Podívejte se, jak žáci základních škol Spálené Poříčí a Žinkovy a jejich kamarádi ze slovenských škol Tulčík a Lubotice z území MAS Šafrán prožili dva týdny práce, zábavy i dobrodružství ale především, co nového se naučili.

Dětský pohled na druhou světovou válku

Prezentace na téma: Dětský pohled na druhou světovou válku. Téma připravili pamětníci II. světové války z území naší MAS a z území partnerské MAS Šafrán.

Osvobození Spáleného Poříčí

Prezentace na téma: Osvobození Spáleného Poříčí. Téma připravili pamětníci II. světové války z území naší MAS a z území partnerské MAS Šafrán.

Příběh bratří Šloufů

Prezentace na téma: Příběh bratří Šloufů. Téma připravili pamětníci II. světové války z území naší MAS a z území partnerské MAS Šafrán.

Vojenská technika počas II. sv. vojny

Prezentace na téma: Vojenská technika počas II. sv. vojny. Téma připravili pamětníci II. světové války z území naší MAS a z území partnerské MAS Šafrán.

Vysťahovanie obcí podbrdska počas 2. svetovej vojny

Prezentace na téma: Vysťahovanie obcí podbrdska počas 2. svetovej vojny. Téma připravili pamětníci II. světové války z území naší MAS a z území partnerské MAS Šafrán.

Mobilita naší mládeže je v poločase

Veřejném ukončení českého týdne projektu Jak Druhá světová válka ovlivnila český a slovenský venkov

Projekt výměny mládeže Erasmus+ startuje 2015

V dubnu letošního roku podala naše Místní akční skupina projekt do programu Erasmus+, což je nový vzdělávací program Evropské unie na období 2014–2020, který podporuje spolupráci a mobilitu ve všech sférách vzdělávání, v odborné přípravě a v oblasti sportu a mládeže.

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace